До Польщі без візи?!

Сьогодні (06.04.2017) Європарламент проголосував за скасування віз для Українців.

Що це означає?

Значить це, що незабаром (перша оптимістична дата – 1 червня 2017) можна буде поїхати в Польщу без візи. А так насправді не тільки в Польщу, але в усі країни зони Шенген.

Тобто усе як в Європі, беремо свій паспорт і їдемо, де нам подобається.

Чому я написав про 1 червня 2017? Читайте далі  😉

Чи все так просто?

Не до кінця…

По перше скоріше за все треба буде мати новий (біометричний) паспорт. Якщо в Вас є такa можливість  отримати – слід вже встати по нього в чергу.

Плюс є такий, що черга розділиться на консулати і паспортний стіл, а це вже не так погано (якщо у Вас вже є будь-який паспорт)

По друге, рішення Європарламенту має ще бути затвердженим через Раду Євросоюзу. Вважаю, що тут не буде великої проблеми з самим затвердженням, тільки питання, коли вони це затвердять.

Що далі?

Якщо ви живете в Польщі і чекаєте на свою карту часового побуту – для Вас нічого не змінюється. Безвізовий режим дозволятиме приїздити до Польщі, але щоб залишитися і працювати, треба буде знову отримати згоду (карту побуту і дозвіл на працю).

Чи тоді це для нас добре рішення? Так, тому що сам процес приїзду до Польщі стане набагато простішим і легше буде знайти добру роботу.

 

Залишити відповідь